Start
Anmälan
Format
Tidigare
ST-Mäst 2024-2025
ST-Mäst 2023-2024
ST-Mäst 2022-2023
ST-Mäst 2020-2021
ST-Mäst 2019-2020
ST-Mäst 2018-2019
ST-Mäst 2017-2018
ST-Mäst 2016-2017
ST-Mäst 2015-2016
ST-Mäst 2014-2015
Kontakt
Anmälda spelare för Skärgårdspokalen 2012 Lidingö
<< Tillbaka
Arrangeras av:
Lidingö Super Bowl
Telefon:
08-765 52 38
E-mail:
strike@spelabowling.nu
Hemsida:
www.spelabowling.nu
Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:
Namn
Klubb
Start
Agneta Lundgren
B-K Eva
Onsdagen den 5 september 19:00
Allan Sennevall
BK Ax
Onsdagen den 3 oktober 19:00
Altti Mattila
Hammarby IF BF
Torsdagen den 4 oktober 19:00
Anders Ahlström
NBC Gullmarsplan BC
Onsdagen den 19 september 19:00
Lördagen den 29 september 14:00
Anders Friman
Djurgårdens IF Bowlingförening
Onsdagen den 3 oktober 19:00
Anders Holm
Team Sollentuna
Lördagen den 29 september 14:00
Anders Wirtanen
Team Södertälje BK
Måndagen den 3 september 19:00
Anetthe Hallberg
Åkeshovs BK
Söndagen den 7 oktober 19:00
Anita Wanhainen
Team Södertälje BK
Onsdagen den 19 september 19:00
Ann-Christin Knichter
Djurgårdens IF Bowlingförening
Onsdagen den 3 oktober 19:00
Anneli Juhlin
NBC Gullmarsplan BC
Onsdagen den 12 september 19:00
Annika Grönvall
Playbowl Club Åkeshov
Söndagen den 7 oktober 19:00
Arne Hellberg
KK Träff
Söndagen den 7 oktober 10:00
Bengt Moquist
KK Träff
Lördagen den 29 september 14:00
Bengt Åkerström
BK KAP (n)
Lördagen den 25 augusti 11:00
Benno Pedersen
Pin Club
Lördagen den 6 oktober 11:00
Söndagen den 7 oktober 10:00
Benny Rapp
S:t Eriks Bowlingförening
Onsdagen den 3 oktober 19:00
Bernt Sund
Pin Club
Torsdagen den 4 oktober 19:00
Björn Ejderling
Hammarby IF BF
Lördagen den 29 september 14:00
Björn Jonsson
Väddö BwK
Lördagen den 1 september 11:00
Björn Lilja
Djurgårdens IF Bowlingförening
Onsdagen den 3 oktober 19:00
Björn Viktorsson
BwK Ankaret
Onsdagen den 5 september 19:00
Bo Andersson
Split Happens BK
Söndagen den 7 oktober 10:00
Bo Lindius
AIK BK
Måndagen den 3 september 19:00
Bo Pelander
Team Södertälje BK
Måndagen den 3 september 19:00
Söndagen den 7 oktober 19:00
Börje Salmén
Fredrikshof IF BK
Lördagen den 29 september 14:00
Lördagen den 6 oktober 11:00
Caroline Innergård
Hammarby IF BF
Lördagen den 29 september 14:00
Catrin Tocklin
United BC
Måndagen den 3 september 19:00
Christer Eklund
BK Amiki
Lördagen den 6 oktober 14:00
Christer Hörngren
BK Amiki
Onsdagen den 5 september 19:00
Söndagen den 30 september 10:00
Christer Norin
Sollentuna BwK
Torsdagen den 6 september 19:00
Christian Holmberg
NBC Gullmarsplan BC
Onsdagen den 29 augusti 19:00
Onsdagen den 19 september 19:00
Christian Larsson
Vendelsö BK
Lördagen den 6 oktober 14:00
Claes Parmland
Matteus-Pojkarna BK
Lördagen den 6 oktober 11:00
Claes Trankärr
Fredrikshof IF BK
Torsdagen den 4 oktober 19:00
Claes Wagelin Gauffin
Stånga IF
Onsdagen den 3 oktober 19:00
Cornell Gassner
Vendelsö BK
Onsdagen den 29 augusti 19:00
Lördagen den 6 oktober 11:00
Cristopher Nybom
Åkeshovs BK
Lördagen den 29 september 14:00
Söndagen den 7 oktober 19:00
Dag Jingstål
Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund
Torsdagen den 6 september 19:00
Daniel Holmgren
Pin Club
Torsdagen den 4 oktober 19:00
Daniel Larsson
BwK Ankaret
Onsdagen den 19 september 19:00
Daniel Lidström
Fredrikshof IF BK
Lördagen den 6 oktober 11:00
Daniel Solvander
Fredrikshof IF BK
Lördagen den 6 oktober 11:00
David Runefelt
Uppsala BC 90
Onsdagen den 12 september 19:00
Dimitris Savvakis
BK Raa
Söndagen den 7 oktober 10:00
Elisabeth Palmcrantz
Norrtälje BwK
Lördagen den 25 augusti 11:00
Emil Ovesen
BK Runan
Onsdagen den 12 september 19:00
Eric Arveteg
Kulladals BS
Lördagen den 1 september 11:00
Eric Blomster Kees
Matteus-Pojkarna BK
Lördagen den 1 september 11:00
Onsdagen den 19 september 19:00
Erik Wickgren
NBC Gullmarsplan BC
Torsdagen den 6 september 19:00
Onsdagen den 19 september 19:00
Ewy Ekström
BwK Ankaret
Lördagen den 1 september 11:00
Folke Ekström
BK Rullarna
Lördagen den 1 september 11:00
Folke Johansson
KK Strike
Onsdagen den 3 oktober 19:00
Lördagen den 6 oktober 11:00
Fredrik Berg
Sigma BK
Onsdagen den 12 september 19:00
Fredrik Lindman
BK Runan
Lördagen den 1 september 14:00
Torsdagen den 4 oktober 19:00
Fredrik Nyström
Stureby BK
Lördagen den 29 september 14:00
Gert Sundin
AIK BK
Söndagen den 30 september 10:00
Gunnar Moquist
KK Träff
Lördagen den 29 september 14:00
Gunnar Persson
Edsbyns BK
Onsdagen den 3 oktober 19:00
Söndagen den 7 oktober 19:00
Göran Bälter
KK Strike
Onsdagen den 3 oktober 19:00
Hans Andersson
DN-Expressens IF
Lördagen den 25 augusti 14:00
Hans Fredén
Hammarby IF BF
Lördagen den 6 oktober 14:00
Hans Lönnerstam
AIK
Onsdagen den 5 september 19:00
Torsdagen den 6 september 19:00
Heikki Salmi
BK Rullarna
Söndagen den 7 oktober 10:00
Henrik Johansson
NBC Gullmarsplan BC
Lördagen den 25 augusti 14:00
Lördagen den 29 september 14:00
Hilding Segerfjord
Handens BK
Söndagen den 7 oktober 19:00
Ian Robinson
AIK BK
Söndagen den 30 september 10:00
Ingemar Brännmo
Hammarby IF BF
Torsdagen den 4 oktober 19:00
Söndagen den 7 oktober 19:00
Ingrid Lindberg
Djurgårdens IF Bowlingförening
Onsdagen den 3 oktober 19:00
Jan Blom
Vendelsö BK
Onsdagen den 29 augusti 19:00
Lördagen den 6 oktober 11:00
Jan Ednertz
Matteus-Pojkarna BK
Onsdagen den 3 oktober 19:00
Jan Engblom
KK Träff
Lördagen den 29 september 14:00
Jan Sundgren
Norrtälje BwK
Lördagen den 25 augusti 11:00
Lördagen den 1 september 11:00
Jan-Ove Lindblad
KK Träff
Lördagen den 29 september 14:00
Jenny Lindius
AIK BK
Måndagen den 3 september 19:00
Jesper Ewerdahl
BK Trol
Torsdagen den 6 september 19:00
Jesper Lundström
Djurgårdens IF Bowlingförening
Onsdagen den 3 oktober 19:00
Jimmy Lindkvist
BK Amiki
Lördagen den 6 oktober 14:00
Joel Pirhi
IK Makkabi
Onsdagen den 5 september 19:00
Johan Brunsberg
Team Enköping BK
Torsdagen den 4 oktober 19:00
Johan Hultgren
NBC Gullmarsplan BC
Torsdagen den 4 oktober 19:00
Johan Lindman
BK Runan
Lördagen den 1 september 14:00
Torsdagen den 4 oktober 19:00
Johan Malmström
BK Amiki
Söndagen den 7 oktober 10:00
Johan Näslund
Värtans IK
Lördagen den 6 oktober 11:00
Söndagen den 7 oktober 19:00
Johan Österholm
Stureby BK
Lördagen den 29 september 14:00
Jon Lindqvist
NBC Gullmarsplan BC
Onsdagen den 12 september 19:00
Jonas Wigzell
BK KAP (n)
Onsdagen den 3 oktober 19:00
Jonathan Hallberg
Team Clan Nässjö BK
Söndagen den 7 oktober 19:00
Jonathan Havstad
S:t Eriks Bowlingförening
Onsdagen den 19 september 19:00
Lördagen den 6 oktober 14:00
Jouko Törnudd
BwK Ankaret
Lördagen den 1 september 14:00
Onsdagen den 5 september 19:00
Karl-Johan Mattsson
Hammarby IF BF
Onsdagen den 3 oktober 19:00
Torsdagen den 4 oktober 19:00
Katrin Fahlström
Hammarby IF BF
Torsdagen den 6 september 19:00
Kenneth Lindberg
AIK BK
Lördagen den 6 oktober 11:00
Kerstin Sahlberg
Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund
Lördagen den 1 september 11:00
Kim Nabbe
NBC Gullmarsplan BC
Onsdagen den 19 september 19:00
Lördagen den 6 oktober 14:00
Kjell Isaksson
BK Ax
Onsdagen den 29 augusti 19:00
Onsdagen den 5 september 19:00
Onsdagen den 3 oktober 19:00
Torsdagen den 4 oktober 19:00
Klas Söderberg
Playbowl Club Åkeshov
Onsdagen den 12 september 19:00
Torsdagen den 4 oktober 19:00
Kristian Hiltunen
NBC Gullmarsplan BC
Onsdagen den 19 september 19:00
Lars Bergman
Djurgårdens IF Bowlingförening
Onsdagen den 3 oktober 19:00
Lars Eriksson
Djurgårdens IF Bowlingförening
Lördagen den 1 september 11:00
Måndagen den 3 september 19:00
Lars Johansson
Team X-Bowlers BC
Lördagen den 29 september 14:00
Lördagen den 6 oktober 11:00
Lars-Erik Karlsson
BK Ax
Söndagen den 7 oktober 10:00
Leif Eklund
BK Amiki
Onsdagen den 12 september 19:00
Onsdagen den 19 september 19:00
Leif Mörkfors
Rigel/Domnarvets BS
Söndagen den 7 oktober 19:00
Leif Sjöberg
Hammarby IF BF
Torsdagen den 6 september 19:00
Onsdagen den 3 oktober 19:00
Lena Sulkanen
B-K Eva
Lördagen den 6 oktober 14:00
Linn Alerius
Hammarby IF BF
Onsdagen den 19 september 19:00
Onsdagen den 3 oktober 19:00
Liz Larsson
B-K Eva
Onsdagen den 19 september 19:00
Magnus Christensen
Täby BwK
Onsdagen den 12 september 19:00
Magnus Lütz
BK Runan
Lördagen den 25 augusti 11:00
Magnus Palmcrantz
Väddö BwK
Lördagen den 25 augusti 11:00
Malin Brodin
AIK BK
Söndagen den 7 oktober 19:00
Malin Hagman
B-K Eva
Onsdagen den 5 september 19:00
Malin Hessing
B-K Eva
Lördagen den 6 oktober 14:00
Malin Svensson
AIK BK
Söndagen den 30 september 10:00
Marcus Lindskog
Rigel/Domnarvets BS
Lördagen den 29 september 14:00
Marcus Maijanen
BK Trol
Onsdagen den 12 september 19:00
Maria Lindius
AIK BK
Måndagen den 3 september 19:00
Marie Lindberg
Åkeshovs BK
Onsdagen den 3 oktober 19:00
Martin Wallin
BK Ax
Onsdagen den 3 oktober 19:00
Mattias Persson
Täby BwK
Onsdagen den 12 september 19:00
Max Ornered
Stureby BK
Lördagen den 29 september 14:00
Mia Hybertz
Hammarby IF BF
Torsdagen den 6 september 19:00
Torsdagen den 4 oktober 19:00
Michael Haenflein
Playbowl Club Åkeshov
Lördagen den 25 augusti 11:00
Lördagen den 1 september 11:00
Michael Johansson
Team Edsbacka BC
Lördagen den 29 september 14:00
Mikael Isaksson
Täby BwK
Torsdagen den 6 september 19:00
Onsdagen den 12 september 19:00
Mikael Stenlund
Split Happens BK
Lördagen den 1 september 11:00
Nathalie Asklund
AIK BK
Lördagen den 29 september 14:00
Ola Näslund
Värtans IK
Lördagen den 6 oktober 11:00
Söndagen den 7 oktober 19:00
Olle Eriksson
AIK BK
Söndagen den 7 oktober 19:00
Oskar Almroth
Matteus-Pojkarna BK
Lördagen den 1 september 11:00
Patrick Gustafsson
Åkeshovs BK
Torsdagen den 6 september 19:00
Lördagen den 29 september 14:00
Patrik Goldberg
Värtans IK
Lördagen den 6 oktober 11:00
Lördagen den 6 oktober 14:00
Per-Erik Ottosson
Team Södertälje BK
Måndagen den 3 september 19:00
Peter Axelsson
Pin Club
Torsdagen den 4 oktober 19:00
Peter Dannfeldt
BK Amiki
Torsdagen den 6 september 19:00
Peter Kroner
AIK BK
Lördagen den 6 oktober 11:00
Peter Ramén
AIK BK
Lördagen den 25 augusti 14:00
Peter Schell
Vendelsö BK
Torsdagen den 4 oktober 19:00
Lördagen den 6 oktober 14:00
Pierre Kadin
Märsta BK (n)
Torsdagen den 4 oktober 19:00
Pål Stål
Delta 72
Onsdagen den 29 augusti 19:00
Päivi Salonen
NBC Gullmarsplan BC
Lördagen den 25 augusti 14:00
Onsdagen den 19 september 19:00
Richard Källström
BwK Ankaret
Lördagen den 29 september 14:00
Robert Blom
S:t Eriks Bowlingförening
Lördagen den 25 augusti 11:00
Söndagen den 7 oktober 19:00
Robert Myrén
BK Ax
Torsdagen den 4 oktober 19:00
Robert Wikman
Åkeshovs BK
Torsdagen den 6 september 19:00
Torsdagen den 4 oktober 19:00
Roger Tocklin
United BC
Måndagen den 3 september 19:00
Roger Wilhelmsson
Playbowl Club Åkeshov
Söndagen den 7 oktober 19:00
Sandra Arestav
B-K Eva
Onsdagen den 12 september 19:00
Onsdagen den 19 september 19:00
Sandra Brodin
AIK
Söndagen den 7 oktober 19:00
Sanna Tetri
Team Edsbacka BC
Torsdagen den 4 oktober 19:00
Stefan Blomquist
Täby BwK
Onsdagen den 12 september 19:00
Stefan Löfström
Stureby BK
Lördagen den 29 september 14:00
Stefan Ohlsson
Team Sollentuna
Onsdagen den 5 september 19:00
Stefan Persson
Hellas BK
Onsdagen den 29 augusti 19:00
Stefan Sandblom
NBC Gullmarsplan BC
Onsdagen den 12 september 19:00
Sten Olsson
BC Pegasus
Måndagen den 3 september 19:00
Söndagen den 7 oktober 10:00
Stene Andersson
Split Happens BK
Söndagen den 7 oktober 10:00
Stig Larsson
Handens BK
Onsdagen den 3 oktober 19:00
Stig Nilsson
KK Strike
Onsdagen den 3 oktober 19:00
Susanne Olsson
Hammarby IF BF
Onsdagen den 3 oktober 19:00
Torsdagen den 4 oktober 19:00
Susanne Thessén
NBC Gullmarsplan BC
Lördagen den 25 augusti 14:00
Onsdagen den 19 september 19:00
Sven-Olov Sjölund
BwK Ankaret
Söndagen den 7 oktober 10:00
Szczepan Drapsa
BK Ax
Lördagen den 1 september 14:00
Tarja Karlsson
Team Sollentuna
Söndagen den 7 oktober 10:00
Theresia Jatta Köhlin
NBC Gullmarsplan BC
Onsdagen den 12 september 19:00
Onsdagen den 19 september 19:00
Thomas Englund
Värtans IK
Onsdagen den 5 september 19:00
Torsdagen den 6 september 19:00
Thomas Hörnberg
NBC Gullmarsplan BC
Torsdagen den 6 september 19:00
Onsdagen den 19 september 19:00
Thomas Johansson
Pin Club
Torsdagen den 4 oktober 19:00
Thomas Wallgren
Fredrikshof IF BK
Lördagen den 6 oktober 11:00
Thomas Åhlén
Team Sollentuna
Lördagen den 6 oktober 14:00
Tobias Ekström
Zorrow Club
Onsdagen den 19 september 19:00
Söndagen den 7 oktober 19:00
Tobias Hallberg
Åkeshovs BK
Söndagen den 7 oktober 19:00
Tobias Karlsson
BK Ax
Lördagen den 29 september 14:00
Tobias Melin
BK Force
Söndagen den 7 oktober 19:00
Tomas Lind
BK Ax
Onsdagen den 5 september 19:00
Onsdagen den 12 september 19:00
Tomas Wogel
Tyresö BK
Lördagen den 6 oktober 14:00
Tommy Axelsson
Pin Club
Torsdagen den 4 oktober 19:00
Tommy Jern
AIK
Söndagen den 7 oktober 19:00
Tommy Johannesson
Aftonbladets IK
Söndagen den 7 oktober 19:00
Tommy Stenqvist
Pin Club
Torsdagen den 4 oktober 19:00
Tommy Wendel
Stureby BK
Söndagen den 7 oktober 19:00
Torbjörn Jensen
Fredrikshof IF BK
Lördagen den 6 oktober 11:00
Tord Sjöberg
BK Rättvik
Onsdagen den 5 september 19:00
Torgny Löfgren
BK Arkos
Lördagen den 29 september 14:00
Onsdagen den 3 oktober 19:00
Veijo Seppänen
Team Södertälje BK
Onsdagen den 19 september 19:00
Vesa Heinonen
BwK Ankaret
Lördagen den 25 augusti 11:00
Måndagen den 3 september 19:00
Victor Forss
Matteus-Pojkarna BK
Söndagen den 7 oktober 19:00
Vijay Thuphal Nagaraja Iyengar
Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund
Torsdagen den 6 september 19:00
Lördagen den 29 september 14:00
Walter Feldhofer
Hammarby IF BF
Lördagen den 25 augusti 11:00
Onsdagen den 5 september 19:00
Zoë Trender
B-K Eva
Onsdagen den 19 september 19:00
Åke Erlandsson
Playbowl Club Åkeshov
Söndagen den 7 oktober 19:00
Åke Hofvander
Team Sollentuna
Onsdagen den 5 september 19:00
Torsdagen den 4 oktober 19:00
Åke Nilsson
Hellas BK
Lördagen den 1 september 11:00
Åke Nilsson
Bokaj 76
Lördagen den 6 oktober 11:00
TOTALT: 195 SPELARE
BÖRSLISTAN AKTUELL SÄSONG
HCP HERR
HCP DAM
50+
60+
70+
UNGDOM
JUNIOR
KLUBBAR
300-SERIER I ST-MÄST
De tio senaste 300-serierna i ST-Mäst visas nedan.
Datum/Tävling
Spelare
2024-04-22
Börjerullen 2024
Robert Collin
Team Sollentuna
2024-03-09
Finalspel - 2023-2024
Alvin Kvarnström
AIK BK
2024-03-08
Finalspel - 2023-2024
Zebastian Söder
AIK BK
2023-11-26
Gullmarsfighten 2023
Mattias Persson
Täby BwK
2023-11-26
Mälarmästerskapet 2023
Elliot Crosby
AIK BK
2023-11-23
Gullmarsfighten 2023
Lars Andersson
Vendelsö BK
2023-11-19
Mälarmästerskapet 2023
Jerry Ekman-Wogel
Stureby BK
2023-11-09
Gullmarsfighten 2023
Robert Myrén
BK Ax
2023-08-05
Skärgårdspokalen 2023
Marcus Tidbeck
Stureby BK
2023-05-30
Sjöslaget 2023
Jonas Gimhag
Hammarby IF BF