Start
Anmälan
Format
Tidigare
ST-Mäst 2024-2025
ST-Mäst 2023-2024
ST-Mäst 2022-2023
ST-Mäst 2020-2021
ST-Mäst 2019-2020
ST-Mäst 2018-2019
ST-Mäst 2017-2018
ST-Mäst 2016-2017
ST-Mäst 2015-2016
ST-Mäst 2014-2015
Kontakt
Anmälda spelare för Brandbergsträffen 2012
<< Tillbaka
Arrangeras av:
Brandbergen Bowlingcenter
Telefon:
08-745 20 92
E-mail:
info@brandbergenbowling.nu
Hemsida:
www.brandbergenbowling.se
Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:
Namn
Klubb
Start
Agneta Lundgren
B-K Eva
Söndagen den 1 april 13:30
Allan Sennevall
BK Ax
Söndagen den 1 april 13:30
Söndagen den 1 april 16:00
Altti Mattila
Hammarby IF BF
Tisdagen den 10 april 19:00
Lördagen den 14 april 13:30
Amanda Wennerlund
Djurgårdens IF Bowlingförening
Fredagen den 6 april 13:30
Lördagen den 14 april 16:00
Anders Ahlström
NBC Gullmarsplan BC
Fredagen den 6 april 13:30
Tisdagen den 10 april 19:00
Anders Friman
Djurgårdens IF Bowlingförening
Tisdagen den 10 april 19:00
Anders Holm
Team Sollentuna
Fredagen den 13 april 13:00
Anders Wirtanen
Team Södertälje BK
Tisdagen den 3 april 19:00
Anette Bergman
Fyrishof BK
Lördagen den 14 april 11:00
Lördagen den 14 april 13:30
Anita Wanhainen
Team Södertälje BK
Torsdagen den 5 april 16:00
Ann-Christin Knichter
Djurgårdens IF Bowlingförening
Lördagen den 31 mars 13:30
Anneli Juhlin
NBC Gullmarsplan BC
Lördagen den 31 mars 13:30
Annelie Wennerlund
Djurgårdens IF Bowlingförening
Fredagen den 6 april 13:30
Lördagen den 14 april 16:00
Annika Grönvall
Playbowl Club Åkeshov
Tisdagen den 3 april 19:00
Annika Kilander
BK Prime Sthlm
Lördagen den 14 april 16:00
Ari Mutka
Djurgårdens IF Bowlingförening
Fredagen den 6 april 13:30
Onsdagen den 11 april 16:00
Barbro Nilsson
PBK Frövi (h)
Tisdagen den 10 april 19:00
Bengt Moquist
KK Träff
Fredagen den 6 april 11:00
Fredagen den 13 april 16:00
Bengt Thunström
Vendelsö BK
Lördagen den 31 mars 16:00
Bengt Åkerström
BK KAP (n)
Måndagen den 9 april 11:00
Bengt Åke Holmblad
Vendelsö BK
Fredagen den 13 april 19:00
Benno Pedersen
Pin Club
Fredagen den 6 april 11:00
Fredagen den 6 april 13:30
Benny Rapp
S:t Eriks Bowlingförening
Söndagen den 1 april 11:00
Bernt Sund
Pin Club
Måndagen den 9 april 11:00
Björn Amundsen
BK Amiki
Lördagen den 31 mars 16:00
Björn Ejderling
Hammarby IF BF
Fredagen den 6 april 11:00
Björn Jonsson
Väddö BwK
Söndagen den 1 april 13:30
Björn Lilja
Djurgårdens IF Bowlingförening
Torsdagen den 5 april 16:00
Fredagen den 6 april 13:30
Björn Lundkvist
BK Ax
Fredagen den 6 april 11:00
Björn Martinsson
Vendelsö BK
Lördagen den 31 mars 16:00
Björn Wall
Vendelsö BK
Fredagen den 13 april 19:00
Bo Andersson
Split Happens BK
Lördagen den 14 april 13:30
Bo Arenstam
Vendelsö BK
Söndagen den 1 april 11:00
Fredagen den 13 april 19:00
Bo Pelander
Team Södertälje BK
Tisdagen den 3 april 19:00
Börje Salmén
Fredrikshof IF BK
Lördagen den 31 mars 13:30
Lördagen den 14 april 11:00
Lördagen den 14 april 13:30
Caroline Innergård
Hammarby IF BF
Söndagen den 1 april 13:30
Fredagen den 6 april 11:00
Catarina Kyhlström
Hammarby IF BF
Söndagen den 1 april 16:00
Catrin Tocklin
United BC
Tisdagen den 3 april 19:00
Lördagen den 14 april 16:00
Ceved Karlsson
Vendelsö BK
Lördagen den 31 mars 16:00
Charles Nylund
Fredrikshof IF BK
Söndagen den 1 april 16:00
Christer Hörngren
BK Amiki
Måndagen den 9 april 13:30
Christer Norin
Sollentuna BwK
Lördagen den 31 mars 13:30
Christer Rylander
Varta BK
Lördagen den 14 april 16:00
Christian Holmberg
NBC Gullmarsplan BC
Måndagen den 9 april 11:00
Christian Larsson
Vendelsö BK
Fredagen den 30 mars 14:00
Christian Ådefjäll
Vendelsö BK
Fredagen den 13 april 19:00
Claes Trankärr
Fredrikshof IF BK
Måndagen den 9 april 13:30
Fredagen den 13 april 19:00
Cornell Gassner
Vendelsö BK
Torsdagen den 5 april 16:00
Dag Jingstål
Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund
Fredagen den 6 april 11:00
Fredagen den 13 april 16:00
Dan Lindqvist
Vendelsö BK
Fredagen den 13 april 19:00
Daniel Sveholm
BK Ax
Fredagen den 13 april 13:00
Elisabeth Wallin
BK Enjoy
Måndagen den 9 april 11:00
Eric Arveteg
Kulladals BS
Söndagen den 1 april 13:30
Erik Andersin
Stureby BK
Lördagen den 14 april 16:00
Erik Wickgren
NBC Gullmarsplan BC
Söndagen den 1 april 11:00
Eva Müllner
Värtans IK
Lördagen den 14 april 16:00
Eva Nyholm Jönsson
Kings Pin BK
Lördagen den 14 april 11:00
Ewalena Altenfors
Hammarby IF BF
Lördagen den 31 mars 13:30
Ewy Ekström
BwK Ankaret
Söndagen den 1 april 13:30
Folke Ekström
BK Rullarna
Söndagen den 1 april 13:30
Folke Johansson
KK Strike
Lördagen den 14 april 11:00
Fredrik Lindman
BK Runan
Torsdagen den 5 april 16:00
Måndagen den 9 april 13:30
Gerry Eriksson
Djurgårdens IF Bowlingförening
Fredagen den 6 april 13:30
Greger Knutas
SK Nova
Onsdagen den 11 april 16:00
Gunnar Augustsson
Hammarby IF BF
Måndagen den 9 april 13:30
Fredagen den 13 april 13:00
Gunnar Cardell
Vendelsö BK
Lördagen den 31 mars 16:00
Gunnar Moquist
KK Träff
Fredagen den 6 april 11:00
Fredagen den 13 april 16:00
Gunnar Persson
Edsbyns BK
Tisdagen den 3 april 19:00
Gunnar Wanneberg
Täby BwK
Måndagen den 9 april 16:00
Gustav Stangrund
Väddö BwK
Söndagen den 1 april 13:30
Gustavo Layrisse Montiel
Sundbybergs IK
Fredagen den 6 april 11:00
Göran Brusewitz
SK Nova
Fredagen den 30 mars 14:00
Lördagen den 14 april 13:30
Hans Andersson
DN-Expressens IF
Måndagen den 9 april 11:00
Fredagen den 13 april 13:00
Hans Dahlqvist
BwK Ankaret
Lördagen den 31 mars 16:00
Hans Sjöberg
SK Nova
Onsdagen den 11 april 16:00
Hans Östlund
BwK Ankaret
Lördagen den 31 mars 16:00
Hans-Olov Rocklind
Haninge BK
Lördagen den 14 april 13:30
Heikki Salmi
BK Rullarna
Måndagen den 9 april 16:00
Helene Fischbach
BK Prime Sthlm
Lördagen den 14 april 16:00
Hilding Segerfjord
Handens BK
Lördagen den 31 mars 16:00
Fredagen den 6 april 11:00
Håkan Canon
United BC
Måndagen den 9 april 13:30
Håkan Thurmander
Åkeshovs BK
Fredagen den 13 april 16:00
Ian Robinson
AIK BK
Söndagen den 1 april 11:00
Ingemar Brännmo
Hammarby IF BF
Tisdagen den 10 april 19:00
Isagela Wennerlund
Djurgårdens IF Bowlingförening
Fredagen den 6 april 13:30
Jacob Andersson
Djurgårdens IF Bowlingförening
Tisdagen den 10 april 19:00
Jan Blom
Vendelsö BK
Torsdagen den 5 april 16:00
Tisdagen den 10 april 19:00
Jan Rosén
Hammarby IF BF
Söndagen den 1 april 16:00
Jan Sundgren
Norrtälje BwK
Söndagen den 1 april 13:30
Jan-Erik Stensson
BK Amiki
Fredagen den 6 april 11:00
Jan-Ove Lindblad
KK Träff
Fredagen den 6 april 11:00
Jessica Parenmark
AIK
Söndagen den 1 april 16:00
Jimmy Svedlund
BK Runan
Måndagen den 9 april 16:00
Joel Pirhi
IK Makkabi
Söndagen den 1 april 11:00
Johan Hultgren
NBC Gullmarsplan BC
Tisdagen den 10 april 19:00
Johan Lindman
BK Runan
Torsdagen den 5 april 16:00
Johnny Östby
Djurgårdens IF Bowlingförening
Lördagen den 14 april 13:30
Jonas Wigzell
BK KAP (n)
Lördagen den 14 april 13:30
Jouko Törnudd
BwK Ankaret
Lördagen den 14 april 11:00
Juhani Rannikko
BK Scott
Lördagen den 31 mars 16:00
Kaj Ahlström
KK Strike
Lördagen den 14 april 11:00
Kamilla Christensen
Sundbybergs IK
Tisdagen den 3 april 19:00
Karl-Johan Mattsson
Hammarby IF BF
Söndagen den 1 april 13:30
Katrin Fahlström
Hammarby IF BF
Söndagen den 1 april 13:30
Tisdagen den 3 april 19:00
Kenneth Aspögård
Hammarby IF BF
Torsdagen den 5 april 16:00
Tisdagen den 10 april 19:00
Kent Johansson
Pin Club
Måndagen den 9 april 13:30
Fredagen den 13 april 13:00
Kenth Wallin
BK Enjoy
Måndagen den 9 april 11:00
Kersti Sundström
AIK BK
Söndagen den 1 april 11:00
Kerstin Sahlberg
Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund
Söndagen den 1 april 13:30
Kim Nabbe
NBC Gullmarsplan BC
Tisdagen den 10 april 19:00
Kjell Andersson
Aftonbladets IK
Fredagen den 30 mars 14:00
Tisdagen den 3 april 19:00
Kjell Isaksson
BK Ax
Fredagen den 30 mars 14:00
Lördagen den 31 mars 13:30
Söndagen den 1 april 13:30
Tisdagen den 10 april 19:00
Kjell Lindqvist
Vendelsö BK
Fredagen den 13 april 19:00
Kjell Nilsson
Vendelsö BK
Lördagen den 31 mars 16:00
Kjell Pettersson
Vendelsö BK
Lördagen den 31 mars 16:00
Klas Söderberg
Playbowl Club Åkeshov
Fredagen den 6 april 13:30
Lördagen den 14 april 16:00
Kristian Hiltunen
NBC Gullmarsplan BC
Fredagen den 6 april 13:30
Kristina Byström
Vendelsö BK
Fredagen den 13 april 19:00
Kåre Birgersson
Norrtälje BwK
Måndagen den 9 april 16:00
Lars Andersson
Vendelsö BK
Fredagen den 13 april 19:00
Lars Eriksson
Djurgårdens IF Bowlingförening
Lördagen den 31 mars 13:30
Lars Johansson
Team X-Bowlers BC
Lördagen den 31 mars 13:30
Lördagen den 14 april 11:00
Lars Jönsson
Vendelsö BK
Lördagen den 31 mars 16:00
Lars Öberg
Fredrikshof IF BK
Lördagen den 14 april 11:00
Lars-Erik Forsius
SK Nova
Onsdagen den 11 april 16:00
Lars-Erik Karlsson
BK Ax
Måndagen den 9 april 16:00
Leea Helin
BwK Ankaret
Fredagen den 6 april 13:30
Leif Eklund
BK Amiki
Torsdagen den 5 april 16:00
Leif Haag
BK KAP (n)
Lördagen den 14 april 13:30
Leif Mörkfors
Rigel/Domnarvets BS
Lördagen den 31 mars 16:00
Leif Sjöberg
Hammarby IF BF
Torsdagen den 5 april 16:00
Leif Sundström
AIK BK
Fredagen den 30 mars 14:00
Linn Alerius
Hammarby IF BF
Onsdagen den 11 april 16:00
Magnus Christensen
Täby BwK
Måndagen den 9 april 16:00
Magnus Evermo
Vendelsö BK
Fredagen den 13 april 19:00
Magnus Lütz
BK Runan
Måndagen den 9 april 13:30
Måndagen den 9 april 16:00
Malin Brodin
AIK BK
Måndagen den 9 april 13:30
Fredagen den 13 april 13:00
Malin Hagman
B-K Eva
Söndagen den 1 april 13:30
Malin Hessing
B-K Eva
Måndagen den 9 april 11:00
Malin Svensson
AIK BK
Söndagen den 1 april 11:00
Marcus Jansson
Farsta Bowlingklubb
Tisdagen den 10 april 19:00
Marcus Lindskog
Rigel/Domnarvets BS
Lördagen den 31 mars 13:30
Marcus Maijanen
BK Trol
Torsdagen den 5 april 16:00
Fredagen den 6 april 13:30
Maria Ullberg
Split Happens BK
Lördagen den 14 april 16:00
Marie Lindberg
Åkeshovs BK
Söndagen den 1 april 11:00
Martin Wallin
BK Ax
Fredagen den 13 april 13:00
Mia Hybertz
Hammarby IF BF
Tisdagen den 3 april 19:00
Michael Haenflein
Playbowl Club Åkeshov
Måndagen den 9 april 11:00
Michael Johansson
Team Edsbacka BC
Fredagen den 6 april 13:30
Fredagen den 13 april 13:00
Mikael Isaksson
Täby BwK
Måndagen den 9 april 16:00
Mikael Olsson
BwK Ankaret
Måndagen den 9 april 16:00
Mikael Sandberg
AIK
Fredagen den 6 april 11:00
Måndagen den 9 april 16:00
Mikael Söderquist
S:t Eriks Bowlingförening
Fredagen den 30 mars 14:00
Nadia Rydén
Sundbybergs IK
Söndagen den 1 april 13:30
Nicklas Eriksson
BwK Ankaret
Måndagen den 9 april 16:00
Niclas Öhrn
NBC Gullmarsplan BC
Måndagen den 9 april 11:00
Niklas Löfström
Vendelsö BK
Fredagen den 13 april 19:00
Ola Alm
SK Nova
Onsdagen den 11 april 16:00
Olle Eriksson
AIK BK
Tisdagen den 3 april 19:00
Oscar Nyholm-Westberg
Team Södertälje BK
Måndagen den 9 april 11:00
Oskar Almroth
Matteus-Pojkarna BK
Lördagen den 14 april 13:30
Pasi E. Luiro
Sigma BK
Lördagen den 31 mars 13:30
Patric Johansson
Team Edsbacka BC
Fredagen den 6 april 13:30
Patrick Gustafsson
Åkeshovs BK
Lördagen den 31 mars 13:30
Lördagen den 14 april 11:00
Pelle Johansson
Team X-Bowlers BC
Lördagen den 31 mars 13:30
Lördagen den 14 april 11:00
Pelle Lundberg
SK Nova
Onsdagen den 11 april 16:00
Per Nyholm Jönsson
Kings Pin BK
Lördagen den 14 april 11:00
Per Zetterberg
SK Nova
Fredagen den 30 mars 14:00
Måndagen den 9 april 16:00
Perry Larsson
Vendelsö BK
Fredagen den 13 april 19:00
Peter Alm
Djurgårdens IF Bowlingförening
Fredagen den 6 april 13:30
Peter Axelsson
Pin Club
Måndagen den 9 april 11:00
Peter Dannfeldt
BK Amiki
Söndagen den 1 april 16:00
Lördagen den 14 april 13:30
Peter Kroner
AIK BK
Måndagen den 9 april 13:30
Peter Schell
Vendelsö BK
Fredagen den 30 mars 14:00
Fredagen den 13 april 19:00
Peter Wihlborg
Åkeshovs BK
Lördagen den 14 april 13:30
Pierre Kadin
Märsta BK (n)
Måndagen den 9 april 11:00
Pål Stål
Delta 72
Söndagen den 1 april 16:00
Päivi Salonen
NBC Gullmarsplan BC
Söndagen den 1 april 11:00
Torsdagen den 5 april 16:00
Ralph Ornered
United BC
Fredagen den 13 april 16:00
Richard Källström
BwK Ankaret
Tisdagen den 3 april 19:00
Robert Myrén
BK Ax
Lördagen den 14 april 11:00
Robert Wikman
Åkeshovs BK
Söndagen den 1 april 13:30
Robin Sundberg
Stureby BK
Fredagen den 13 april 16:00
Roger Tocklin
United BC
Tisdagen den 3 april 19:00
Lördagen den 14 april 16:00
Roland Nilsson
Vendelsö BK
Lördagen den 31 mars 16:00
Rolf Börjesson
Hammarby IF BF
Måndagen den 9 april 16:00
Sandra Arestav
B-K Eva
Torsdagen den 5 april 16:00
Sanna Tetri
Team Edsbacka BC
Måndagen den 9 april 13:30
Sofi Treiberg
Åkeshovs BK
Tisdagen den 3 april 19:00
Staffan Wihlborg
BwK Ankaret
Lördagen den 14 april 13:30
Stefan Blomquist
Täby BwK
Tisdagen den 10 april 19:00
Stefan Fogelström
Åkeshovs BK
Lördagen den 14 april 11:00
Stefan Löfström
Stureby BK
Måndagen den 9 april 13:30
Fredagen den 13 april 19:00
Stefan Ohlsson
Team Sollentuna
Måndagen den 9 april 13:30
Stefan Persson
Hellas BK
Fredagen den 13 april 19:00
Stefan Sandblom
NBC Gullmarsplan BC
Lördagen den 31 mars 13:30
Sten Olsson
BC Pegasus
Måndagen den 9 april 16:00
Stene Andersson
Split Happens BK
Lördagen den 14 april 13:30
Stig Larsson
Handens BK
Lördagen den 31 mars 16:00
Tisdagen den 10 april 19:00
Stig Nilsson
KK Strike
Lördagen den 14 april 11:00
Stina Ornered
United BC
Fredagen den 13 april 16:00
Susanne Thessén
NBC Gullmarsplan BC
Måndagen den 9 april 11:00
Fredagen den 13 april 16:00
Sven Altenfors
Hammarby IF BF
Lördagen den 31 mars 13:30
Sven Ericsson
Hovet Old Boys BK
Tisdagen den 3 april 19:00
Sven Fredriksson
Vendelsö BK
Söndagen den 1 april 16:00
Sven-Olov Sjölund
BwK Ankaret
Fredagen den 6 april 13:30
Szczepan Drapsa
BK Ax
Söndagen den 1 april 16:00
Torsdagen den 5 april 16:00
Måndagen den 9 april 13:30
Tapani Lepistö
United BC
Måndagen den 9 april 13:30
Tarja Karlsson
Team Sollentuna
Måndagen den 9 april 16:00
Theresia Jatta Köhlin
NBC Gullmarsplan BC
Söndagen den 1 april 11:00
Thomas Andersson
AIK
Lördagen den 31 mars 13:30
Thomas Hörnberg
NBC Gullmarsplan BC
Tisdagen den 10 april 19:00
Thomas Johansson
Pin Club
Måndagen den 9 april 11:00
Thomas Wallgren
Fredrikshof IF BK
Söndagen den 1 april 11:00
Thomas Åhlén
Team Sollentuna
Fredagen den 13 april 13:00
Thommie Dahlman
S:t Eriks Bowlingförening
Fredagen den 13 april 19:00
Tim Söderlund
Hellas BK
Fredagen den 13 april 19:00
Tobias Karlsson
BK Ax
Fredagen den 6 april 11:00
Tobias Melin
BK Force
Fredagen den 6 april 11:00
Tomas Lind
BK Ax
Fredagen den 13 april 13:00
Tomas Ullberg
Split Happens BK
Lördagen den 14 april 16:00
Tommy Axelsson
Pin Club
Måndagen den 9 april 11:00
Tommy Jern
AIK
Lördagen den 31 mars 13:30
Tommy Johannesson
Aftonbladets IK
Fredagen den 30 mars 14:00
Tisdagen den 3 april 19:00
Tommy Stenqvist
Pin Club
Tisdagen den 3 april 19:00
Fredagen den 6 april 11:00
Tommy Wendel
Stureby BK
Lördagen den 14 april 16:00
Torbjörn Jensen
Fredrikshof IF BK
Söndagen den 1 april 11:00
Torgny Löfgren
BK Arkos
Fredagen den 13 april 16:00
Torsten Gustavsson
BwK Ankaret
Lördagen den 14 april 13:30
Ulf Lindahl
IK Hephata (n)
Måndagen den 9 april 13:30
Veijo Seppänen
Team Södertälje BK
Torsdagen den 5 april 16:00
Vesa Heinonen
BwK Ankaret
Måndagen den 9 april 16:00
Victor Forss
Matteus-Pojkarna BK
Måndagen den 9 april 13:30
Vijay Thuphal Nagaraja Iyengar
Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund
Fredagen den 6 april 11:00
Fredagen den 13 april 16:00
Walter Feldhofer
Hammarby IF BF
Måndagen den 9 april 11:00
Wolfgang Palm von Holt
Fredrikshof IF BK
Lördagen den 14 april 16:00
Yngve Olsson
BK Amiki
Lördagen den 14 april 11:00
Yvonne Johansson
Vendelsö BK
Lördagen den 31 mars 16:00
Zoë Trender
B-K Eva
Söndagen den 1 april 11:00
Åke Hofvander
Team Sollentuna
Torsdagen den 5 april 16:00
Fredagen den 13 april 13:00
Åke Nilsson
Hellas BK
Lördagen den 14 april 13:30
Åke Pettersson
Farsta Bowlingklubb
Lördagen den 14 april 16:00
Åsa Lundström
AIK BK
Söndagen den 1 april 11:00
TOTALT: 243 SPELARE
BÖRSLISTAN AKTUELL SÄSONG
HCP HERR
HCP DAM
50+
60+
70+
UNGDOM
JUNIOR
KLUBBAR
300-SERIER I ST-MÄST
De tio senaste 300-serierna i ST-Mäst visas nedan.
Datum/Tävling
Spelare
2024-04-22
Börjerullen 2024
Robert Collin
Team Sollentuna
2024-03-09
Finalspel - 2023-2024
Alvin Kvarnström
AIK BK
2024-03-08
Finalspel - 2023-2024
Zebastian Söder
AIK BK
2023-11-26
Gullmarsfighten 2023
Mattias Persson
Täby BwK
2023-11-26
Mälarmästerskapet 2023
Elliot Crosby
AIK BK
2023-11-23
Gullmarsfighten 2023
Lars Andersson
Vendelsö BK
2023-11-19
Mälarmästerskapet 2023
Jerry Ekman-Wogel
Stureby BK
2023-11-09
Gullmarsfighten 2023
Robert Myrén
BK Ax
2023-08-05
Skärgårdspokalen 2023
Marcus Tidbeck
Stureby BK
2023-05-30
Sjöslaget 2023
Jonas Gimhag
Hammarby IF BF