Start
Anmälan
Format
Tidigare
ST-Mäst 2024-2025
ST-Mäst 2023-2024
ST-Mäst 2022-2023
ST-Mäst 2020-2021
ST-Mäst 2019-2020
ST-Mäst 2018-2019
ST-Mäst 2017-2018
ST-Mäst 2016-2017
ST-Mäst 2015-2016
ST-Mäst 2014-2015
Kontakt
Anmälda spelare för Väsbyträffen 2011
<< Tillbaka
Arrangeras av:
Eklunds Bowling
Telefon:
08-590 310 10
E-mail:
info@eklundsbowling.se
Hemsida:
www.eklundsbowling.se
Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:
Namn
Klubb
Start
Agneta Lundgren
B-K Eva
Söndagen den 6 november 16:30
Alexander Mavrikakis
Sundbybergs IK
Fredagen den 4 november 13:00
Lördagen den 5 november 11:00
Söndagen den 6 november 13:30
Altti Mattila
Hammarby IF BF
Onsdagen den 2 november 17:30
Amanda Andersson
BS Friska Viljor
Fredagen den 28 oktober 13:00
Fredagen den 4 november 13:00
Anders Agnefalk
KK Träff
Lördagen den 5 november 11:00
Anders Bergstrand
Team Sollentuna
Onsdagen den 19 oktober 17:30
Fredagen den 4 november 13:00
Anders Friman
Djurgårdens IF Bowlingförening
Söndagen den 23 oktober 11:00
Anders Holm
Team Sollentuna
Fredagen den 4 november 13:00
Anders Norén
Sigma BK
Onsdagen den 2 november 17:30
Andreas Eriksson
NBC Gullmarsplan BC
Söndagen den 30 oktober 13:30
Andreas Hybertsen
Sollentuna BwK
Söndagen den 6 november 13:30
Ann-Charlotte Holm
BK Prime Sthlm
Söndagen den 6 november 13:30
Ann-Christin Knichter
Djurgårdens IF Bowlingförening
Söndagen den 23 oktober 11:00
Annika Grönvall
Playbowl Club Åkeshov
Onsdagen den 2 november 17:30
Lördagen den 5 november 13:30
Ari Mutka
Djurgårdens IF Bowlingförening
Söndagen den 30 oktober 13:30
Barbro Nilsson
PBK Frövi (h)
Onsdagen den 2 november 17:30
Bengt Moquist
KK Träff
Lördagen den 5 november 11:00
Bengt Åkerström
BK KAP (n)
Söndagen den 23 oktober 11:00
Benno Pedersen
Pin Club
Lördagen den 29 oktober 11:00
Fredagen den 4 november 13:00
Benny Pettersson
Pin Club
Fredagen den 4 november 13:00
Benny Rapp
S:t Eriks Bowlingförening
Lördagen den 5 november 13:30
Bernt Axelsson
Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund
Söndagen den 30 oktober 11:00
Bernt Sund
Pin Club
Lördagen den 29 oktober 11:00
Bernt Sundh
SK Nova
Söndagen den 30 oktober 13:30
Bill Dickman
Pin Club
Lördagen den 29 oktober 11:00
Björn Ejderling
Hammarby IF BF
Lördagen den 29 oktober 11:00
Björn Jonsson
Väddö BwK
Söndagen den 6 november 13:30
Björn Nordbäck
KK Träff
Lördagen den 5 november 11:00
Caroline Innergård
Hammarby IF BF
Lördagen den 29 oktober 13:30
Lördagen den 5 november 13:30
Catrin Tocklin
United BC
Söndagen den 30 oktober 11:00
Christer Andersson
KK Träff
Lördagen den 5 november 11:00
Christer Krig
Sigma BK
Söndagen den 6 november 11:00
Christer Norin
Sollentuna BwK
Onsdagen den 19 oktober 17:30
Söndagen den 23 oktober 13:30
Christian Björkefors
BK Granen
Söndagen den 30 oktober 11:00
Christian Holmberg
NBC Gullmarsplan BC
Söndagen den 30 oktober 13:30
Claes Wagelin Gauffin
Stånga IF
Söndagen den 23 oktober 13:30
Onsdagen den 2 november 17:30
Cornell Gassner
Vendelsö BK
Lördagen den 29 oktober 11:00
Onsdagen den 2 november 17:30
Cristopher Nybom
Åkeshovs BK
Lördagen den 29 oktober 11:00
Dag Jingstål
Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund
Söndagen den 30 oktober 11:00
Dagny Holmroos
Märsta BK (n)
Onsdagen den 2 november 17:30
Dan Ahlquist
BK Trol
Söndagen den 6 november 13:30
Dan Sidarp
BK Amiki
Söndagen den 30 oktober 11:00
David Karlsson
Sigma BK
Onsdagen den 19 oktober 17:30
Elisabeth Palmcrantz
Norrtälje BwK
Söndagen den 6 november 13:30
Emil Ronström
BS 23
Lördagen den 5 november 13:30
Eric Arveteg
Kulladals BS
Söndagen den 6 november 13:30
Eric Sölvstedt
Alfa-Runby BK (n)
Söndagen den 6 november 11:00
Eva Wahrberg
BK Amiki
Söndagen den 6 november 13:30
Ewy Ekström
BwK Ankaret
Söndagen den 6 november 16:30
Folke Ekström
BK Rullarna
Söndagen den 6 november 16:30
Folke Johansson
KK Strike
Söndagen den 30 oktober 13:30
Fredrik Berg
Sigma BK
Lördagen den 5 november 11:00
Fredrik Lindman
BK Runan
Fredagen den 4 november 13:00
Söndagen den 6 november 13:30
Gillis Dahlberg
BK Rudbeck
Söndagen den 30 oktober 11:00
Greger Knutas
SK Nova
Söndagen den 30 oktober 13:30
Gunnar Moquist
KK Träff
Lördagen den 5 november 11:00
Gustav Stangrund
Väddö BwK
Söndagen den 6 november 13:30
Göran Stoor
Sigma BK
Söndagen den 6 november 16:30
Hans Andersson
DN-Expressens IF
Fredagen den 28 oktober 13:00
Hans Modh
BK Raa
Söndagen den 30 oktober 11:00
Heikki Salmi
BK Rullarna
Söndagen den 23 oktober 13:30
Helene Fischbach
BK Prime Sthlm
Fredagen den 28 oktober 13:00
Hilding Segerfjord
Handens BK
Söndagen den 30 oktober 13:30
Håkan Hellsing
Sigma BK
Söndagen den 6 november 13:30
Ian Robinson
AIK BK
Lördagen den 5 november 11:00
Ingemar Högberg
Väddö BwK
Lördagen den 29 oktober 13:30
Ingrid Lindberg
Djurgårdens IF Bowlingförening
Lördagen den 29 oktober 11:00
Söndagen den 6 november 16:30
Jan Eriksson
S:t Eriks Bowlingförening
Fredagen den 4 november 13:00
Jan-Ove Lindblad
KK Träff
Lördagen den 5 november 11:00
Jens Hallman
Team Edsbacka BC
Söndagen den 30 oktober 13:30
Lördagen den 5 november 13:30
Jesper Lundström
Djurgårdens IF Bowlingförening
Onsdagen den 2 november 17:30
Jessica Parenmark
AIK
Söndagen den 30 oktober 13:30
Jimmy Bengtson
Team Edsbacka BC
Lördagen den 5 november 13:30
Joel Pirhi
IK Makkabi
Söndagen den 30 oktober 11:00
Johan Höglund
BK Rudbeck
Onsdagen den 19 oktober 17:30
Söndagen den 6 november 16:30
Johan Lindman
BK Runan
Söndagen den 23 oktober 13:30
Onsdagen den 2 november 17:30
Jonas Lönnberg
Team Edsbacka BC
Onsdagen den 2 november 17:30
Lördagen den 5 november 13:30
Jonathan Havstad
S:t Eriks Bowlingförening
Söndagen den 30 oktober 13:30
Jouko Törnudd
BwK Ankaret
Lördagen den 29 oktober 11:00
Lördagen den 5 november 13:30
Kari Jääskeläinen
KK Träff
Lördagen den 5 november 11:00
Karl-Johan Mattsson
Hammarby IF BF
Söndagen den 30 oktober 11:00
Lördagen den 5 november 13:30
Katrin Fahlström
Hammarby IF BF
Söndagen den 30 oktober 11:00
Lördagen den 5 november 13:30
Kennet Wallin
BK Ax
Fredagen den 4 november 13:00
Kenneth Aspögård
Hammarby IF BF
Onsdagen den 2 november 17:30
Lördagen den 5 november 13:30
Kenneth Lindberg
AIK BK
Söndagen den 23 oktober 13:30
Söndagen den 6 november 16:30
Kersti Sundström
AIK BK
Lördagen den 29 oktober 11:00
Kerstin Sahlberg
Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund
Söndagen den 6 november 13:30
Kim Corfitz
Team Sollentuna
Onsdagen den 19 oktober 17:30
Kim Nabbe
NBC Gullmarsplan BC
Söndagen den 30 oktober 13:30
Kimmo Karppinen
BK Fux (n)
Onsdagen den 19 oktober 17:30
Kjell Forsberg
Alfa-Runby BK (n)
Söndagen den 6 november 11:00
Kjell Isaksson
BK Ax
Onsdagen den 19 oktober 17:30
Söndagen den 23 oktober 11:00
Onsdagen den 2 november 17:30
Kjell Svensson
Aftonbladets IK
Söndagen den 23 oktober 13:30
Söndagen den 6 november 16:30
Kristian Hiltunen
NBC Gullmarsplan BC
Söndagen den 30 oktober 13:30
Lars Andersson
Sigma BK
Fredagen den 4 november 13:00
Lars Johansson
Team X-Bowlers BC
Fredagen den 28 oktober 13:00
Lars Lundberg
KK Träff
Lördagen den 5 november 11:00
Lars-Erik Forsius
SK Nova
Söndagen den 30 oktober 13:30
Lars-Erik Karlsson
BK Ax
Onsdagen den 19 oktober 17:30
Söndagen den 23 oktober 11:00
Leea Helin
BwK Ankaret
Söndagen den 23 oktober 11:00
Leif Eklund
BK Amiki
Lördagen den 5 november 11:00
Leif Sjöberg
Hammarby IF BF
Söndagen den 23 oktober 11:00
Leif Sjöblom
Sigma BK
Fredagen den 4 november 13:00
Leif Sundström
AIK BK
Lördagen den 29 oktober 11:00
Lennart Nyström
Sigma BK
Söndagen den 6 november 16:30
Linus Johannesson
Aftonbladets IK
Söndagen den 23 oktober 13:30
Liz Larsson
B-K Eva
Söndagen den 30 oktober 11:00
Magnus Abrahamsson
S:t Eriks Bowlingförening
Fredagen den 4 november 13:00
Magnus Lütz
BK Runan
Onsdagen den 19 oktober 17:30
Söndagen den 23 oktober 13:30
Magnus Palmcrantz
Väddö BwK
Söndagen den 6 november 13:30
Magnus Tomesch
Alfa-Runby BK (n)
Söndagen den 6 november 11:00
Malin Hagman
B-K Eva
Söndagen den 6 november 13:30
Malin Svensson
AIK BK
Lördagen den 5 november 11:00
Marcus Lindskog
Rigel/Domnarvets BS
Lördagen den 29 oktober 11:00
Marianne Högberg
Väddö BwK
Lördagen den 29 oktober 13:30
Marie Lindberg
Åkeshovs BK
Lördagen den 5 november 13:30
Markku Saarikivi
Alfa-Runby BK (n)
Söndagen den 6 november 11:00
Martin Wallin
BK Ax
Onsdagen den 2 november 17:30
Mats Davidsson
S:t Eriks Bowlingförening
Söndagen den 6 november 16:30
Mats Enström
S:t Eriks Bowlingförening
Fredagen den 4 november 13:00
Michael Bergmark
Team Edsbacka BC
Lördagen den 5 november 13:30
Michael Haenflein
Playbowl Club Åkeshov
Lördagen den 29 oktober 13:30
Michael Johansson
Team Edsbacka BC
Söndagen den 30 oktober 13:30
Mikael Olsson
BK Runan
Fredagen den 4 november 13:00
Mikael Sandberg
AIK
Söndagen den 23 oktober 13:30
Mikael Söderquist
S:t Eriks Bowlingförening
Lördagen den 29 oktober 11:00
Söndagen den 30 oktober 11:00
Mikaela Karlsson
BK Raa
Lördagen den 5 november 13:30
Nicklas Eriksson
BwK Ankaret
Söndagen den 23 oktober 13:30
Osvaldo Fernández
Sigma BK
Söndagen den 6 november 16:30
Pasi E. Luiro
Sigma BK
Onsdagen den 19 oktober 17:30
Fredagen den 4 november 13:00
Patric Johansson
Team Edsbacka BC
Söndagen den 30 oktober 13:30
Pelle Lundberg
SK Nova
Söndagen den 6 november 16:30
Per Jansson
Split Happens BK
Onsdagen den 2 november 17:30
Per-Arne Stjärnström
Åkeshovs BK
Söndagen den 23 oktober 13:30
Onsdagen den 2 november 17:30
Peter Axelsson
Pin Club
Lördagen den 29 oktober 11:00
Peter Dannfeldt
BK Amiki
Söndagen den 6 november 13:30
Peter Kroner
AIK BK
Lördagen den 29 oktober 11:00
Peter Ramén
AIK BK
Lördagen den 29 oktober 11:00
Peter Wihlborg
Åkeshovs BK
Fredagen den 28 oktober 13:00
Pierre Kadin
Märsta BK (n)
Onsdagen den 19 oktober 17:30
Söndagen den 23 oktober 13:30
Pål Stål
Delta 72
Söndagen den 23 oktober 13:30
Päivi Salonen
NBC Gullmarsplan BC
Söndagen den 30 oktober 13:30
Ricky Rundberg
SK Nova
Söndagen den 6 november 16:30
Robert Blom
S:t Eriks Bowlingförening
Söndagen den 23 oktober 11:00
Söndagen den 30 oktober 11:00
Roger Kurén
Sigma BK
Fredagen den 4 november 13:00
Söndagen den 6 november 16:30
Roger Tocklin
United BC
Söndagen den 30 oktober 11:00
Roger Wilhelmsson
Playbowl Club Åkeshov
Lördagen den 5 november 13:30
Roger Åkerlund
Sigma BK
Söndagen den 6 november 11:00
Rolf Börjesson
Hammarby IF BF
Lördagen den 29 oktober 13:30
Rolf Kings
Sigma BK
Lördagen den 29 oktober 13:30
Ronny Göransson
Etuna Bowlingklubb
Onsdagen den 19 oktober 17:30
Sandra Arestav
B-K Eva
Lördagen den 5 november 11:00
Stefan Ohlsson
Team Sollentuna
Söndagen den 6 november 13:30
Stephan Svensson
S:t Eriks Bowlingförening
Söndagen den 23 oktober 13:30
Söndagen den 6 november 16:30
Stig Larsson
Handens BK
Söndagen den 6 november 16:30
Stig Persson
Team Sollentuna
Söndagen den 6 november 13:30
Stig Svensson
SK Nova
Söndagen den 30 oktober 13:30
Sune Sölvstedt
Alfa-Runby BK (n)
Söndagen den 6 november 11:00
Susanne Olsson
Hammarby IF BF
Söndagen den 30 oktober 11:00
Lördagen den 5 november 13:30
Susanne Thessén
NBC Gullmarsplan BC
Fredagen den 28 oktober 13:00
Sven Ericsson
Hovet Old Boys BK
Onsdagen den 2 november 17:30
Sven-Olov Sjölund
BwK Ankaret
Söndagen den 23 oktober 11:00
Szczepan Drapsa
BK Ax
Söndagen den 23 oktober 13:30
Lördagen den 5 november 11:00
Tapio Holtinkoski
Alfa-Runby BK (n)
Söndagen den 6 november 11:00
Tarja Karlsson
Team Sollentuna
Onsdagen den 19 oktober 17:30
Söndagen den 23 oktober 11:00
Teuvo Riihioja
Alfa-Runby BK (n)
Söndagen den 6 november 11:00
Theresia Jatta Köhlin
NBC Gullmarsplan BC
Söndagen den 30 oktober 13:30
Thomas Andersson
AIK
Söndagen den 6 november 16:30
Thomas Johansson
Pin Club
Lördagen den 29 oktober 11:00
Thomas Wallgren
Fredrikshof IF BK
Söndagen den 23 oktober 11:00
Lördagen den 5 november 11:00
Timo Holtinkoski
Alfa-Runby BK (n)
Söndagen den 6 november 11:00
Tobias Ekström
Zorrow Club
Söndagen den 23 oktober 13:30
Fredagen den 4 november 13:00
Tomas Lind
BK Ax
Fredagen den 28 oktober 13:00
Tommy Axelsson
Pin Club
Lördagen den 29 oktober 11:00
Tommy Jern
AIK
Lördagen den 29 oktober 13:30
Tommy Johannesson
Aftonbladets IK
Söndagen den 23 oktober 13:30
Söndagen den 6 november 16:30
Tommy Stenqvist
Pin Club
Lördagen den 29 oktober 11:00
Tommy Wendel
Stureby BK
Lördagen den 5 november 13:30
Tony Blomstedt
Sigma BK
Fredagen den 28 oktober 13:00
Torbjörn Jensen
Fredrikshof IF BK
Söndagen den 23 oktober 11:00
Lördagen den 5 november 11:00
Torbjörn Östling
Sollentuna BwK
Onsdagen den 2 november 17:30
Tord Sjöberg
BK Rättvik
Fredagen den 28 oktober 13:00
Ulf Lönngren
BK Ax
Söndagen den 30 oktober 11:00
Veikko Hartikainen
Alfa-Runby BK (n)
Söndagen den 6 november 11:00
Vesa Heinonen
BwK Ankaret
Söndagen den 23 oktober 13:30
Fredagen den 4 november 13:00
Vijay Thuphal Nagaraja Iyengar
Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund
Lördagen den 29 oktober 13:30
Lördagen den 5 november 13:30
Walter Feldhofer
Hammarby IF BF
Söndagen den 23 oktober 11:00
Lördagen den 29 oktober 13:30
Zoë Trender
B-K Eva
Söndagen den 30 oktober 11:00
Åke Erlandsson
Playbowl Club Åkeshov
Onsdagen den 2 november 17:30
Åke Hofvander
Team Sollentuna
Söndagen den 6 november 13:30
Åsa Lundström
AIK BK
Söndagen den 30 oktober 11:00
Åsa Myrén
BK Prime Sthlm
Fredagen den 28 oktober 13:00
TOTALT: 192 SPELARE
BÖRSLISTAN AKTUELL SÄSONG
HCP HERR
HCP DAM
50+
60+
70+
UNGDOM
JUNIOR
KLUBBAR
300-SERIER I ST-MÄST
De tio senaste 300-serierna i ST-Mäst visas nedan.
Datum/Tävling
Spelare
2024-04-22
Börjerullen 2024
Robert Collin
Team Sollentuna
2024-03-09
Finalspel - 2023-2024
Alvin Kvarnström
AIK BK
2024-03-08
Finalspel - 2023-2024
Zebastian Söder
AIK BK
2023-11-26
Gullmarsfighten 2023
Mattias Persson
Täby BwK
2023-11-26
Mälarmästerskapet 2023
Elliot Crosby
AIK BK
2023-11-23
Gullmarsfighten 2023
Lars Andersson
Vendelsö BK
2023-11-19
Mälarmästerskapet 2023
Jerry Ekman-Wogel
Stureby BK
2023-11-09
Gullmarsfighten 2023
Robert Myrén
BK Ax
2023-08-05
Skärgårdspokalen 2023
Marcus Tidbeck
Stureby BK
2023-05-30
Sjöslaget 2023
Jonas Gimhag
Hammarby IF BF